بازی Forza Horizon 5: Rally Adventure اواخر این ماه عرضه می‌شود، و Playground Games اکنون نقشه توسعه آینده با موضوع رالی را فاش کرده است.

دومین الحاقیه Forza Horizon 5، Rally Adventure، در 29 مارس عرضه می‌شود و بازی‌های Playground Games استودیوی Xbox Game سرانجام به نقشه منطقه جدید Sierra Nueva که همراه با DLC به بازی می‌آیند، نگاهی مناسب به ما داده است.

نقشه Forza Horizon 5: Rally Adventure

نقشه DLC بازی Forza Horizon 5: Rally Adventure

وقتی Playground بازی Forza Horizon 5: Rally Adventure را معرفی کرد، نقشه توسعه جدید را کاملاً نزدیک به سینه خود نگه داشت. اکنون، می‌توانیم دقیقاً ببینیم که در اواخر این ماه در سیرا نووا چه مسابقه‌ای خواهیم داشت، از جمله نقاط دیدنی قابل توجه مانند معدن بزرگ متروکه در Orogrande، تپه‌های شنی Valle De Foraneos، و جنگلی که از نخل تشکیل شده است. درختانی که همگی خرد شدنی هستند.

Forza Horizon 5: Rally Adventure البته با تم رالی است و در حالت حرفه ای جدید خود، با حذف خط مسابقه و گوش دادن به صداهای کمک راننده، گیم پلی بازی را تا حدودی تغییر می دهد. به غیر از منطقه جدید قابل پخش و حالت حرفه ای جدید، این توسعه همچنین ده ماشین جدید، دسته ای از لوازم آرایشی برای باز کردن قفل و یک ایستگاه رادیویی جدید اضافه می کند. به احتمال زیاد می‌توانیم انتظار دستاوردهای بیشتری از Forza Horizon 5 را با این گسترش داشته باشیم.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

نظر شما از نقشه جدید چیست؟ آیا با بازی Forza Horizon 5: Rally Adventure در 29 مارس به مکزیک باز می‌گردید؟ به ما اطلاع دهید!