شرکت سونی طی اقدامی جالب، با همکاری شرکت limitless technology ، بازکینان پلی استیشن را به عنوان نمایندگان پشتیبانی آنلاین پلی استیشن استخدام می کند.

 

گیمرهای PS، تحت عنوان نمایندگان پشتیبانی آنلاین استخدام می‌شوند!

 

چند ماه پیش بود که سرویس Ask playstation بسته شد و سونی برای پاسخگویی به سوالات بازیکنان در مورد مشکلاتشان و یا پشتیبانی، با همکاری شرکت limitless technology که یک شرکت در زمینه پشتیبانی مشتری است، همکاری کرده و بازیکنان پلی استیشن که میتوانند به عنوان پشتیبان فعالیت کنند را استخدام می کند. این کار با ارسال یک ایمیل انجام می شود که سونی در آن از شما میخواهد تا با پاسخگویی به سوالات دیگر بازیکنان پول دریافت کنید. متن ایمیل به صورت زیر است (منبع زومجی) :

در ایمیل نامبرده آمده است: «ما با تیم لیمیت‌لس همکاری کرده‌ایم تا به شما فرصت بدهیم تا دانش پلی استیشن خود را محک بزنید و برای پشتیبانی از دیگر بازیکنان با سوالات آن‌ها، پول دریافت کنید». با کلیک کردن به لینک به پورتال Limitless هدایت می‌شوید که این شغل را براساس خدمات با اولویت ثبت نام زودتر پیشنهاد می‌دهد.

 

گیمرهای PS، تحت عنوان نمایندگان پشتیبانی آنلاین استخدام می‌شوند!

 

تمام مراحل ثبت نام توسط لیمیتلس انجام می گردد. برای این کار شما اپلیکیشن موبایل این شرکت را نصب کرده و روند ثبت نام را از این طریق انجام خواهید داد. لیمیتلس در سایت خود اعلام کرده است که میتوانید به برندهایی که دوست دارید کمک کنید و درامدزایی کنید. ما با شرکت سونی همکاری کرده ایم و بازکنان پلی استیشن که توانایی و علاقه کمک به دیگر بازیکنان این کنسول را دارند و همچنین میخواهند با کمک به دیگر بازکنان پول نیز دریافت کنند، میتوانند ثبت نام کنند. روند ثبت نام اینگونه است که لیمیتلس یک ارزیابی ابتدایی از شما به عمل می آورد و پس از قبولی در این ارزیابی یک پاداش 10 دلاری خواهید گرفت. سپس در ازای پاسخگویی به هر سوال، 1/2 دلار نیز دریافت میکنید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید