تماس با ما

ما در دیاکو آماده شنیدن نقطه نظرات و پیشنهادات شما هستیم علاوه بر این در صورت نیاز می‌توانید از طریق روش‌های زیر با کارشناسان دیاکو تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

 • آدرس آدرس مغازه: تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، سه راه پیاله، نبش کوی یاس، فروشگاه دیاکو
 • تلفن
  02109129058633
  02122534128
  ساعات کاری 10:00 - 21:30
 • ایمیل پشتیبانی info@diakogame.com
 • شبکه های اجتماعی
تماس با ما

  سوالات پرتکرار

  نحوه سفارش کالا در دیاکو چگونه است؟

  سفارش کالا دردیاکو، هم به صورت اینترنتی و هم به صورتحضوری بوده و مشتریان عزیز میتوانند با ثبت نام در سایت و یا از طرق تماس تلفنی ، واتساپ و یا اینستاگرام به صورت غیر حضوری و یا مراجعه به فروشگاه به صورت حضوری سفارشات خود را ثبت کنند. برای اطلاع دقیقتر از نحوه سفارش کالا و پرداخت وجه می‌توانید به صفحه " رویه سفارش کالا " مراجعه کنید.

  آیا امکان خرید حضوری و یا مشاهده محصول در محل شرکت وجود دارد؟

  خیر، زردکوه با رعایت حقوق مصرف کننده و در جهت تسهیل فرایند خرید غیر حضوری ضوابط و مراحل سفارش، ارسال و بازگشت کالا را به گونه ای طراحی کرده تا مصرف کننده بتواند پروسه خرید مشابه با خرید حضوری و با مزایای بیشتر داشته باشد. از این رو در هیچ صورتی امکان خرید حضوری از دفتر مرکزی زردکوه و یا سایر دفاتر خدماتی مرتبط وجود ندارد.

  پیگیری وضعیت ارسال مرسوله به چه صورت است؟

  برای پیگیری وضعیت ارسال مرسوله، با مراجعه به پنل کاربری خود می‌توانید وضعیت مرسوله خود را بررسی کنید. بسته به نحوه ارسال کالا کد رهگیری مرسوله نمایان می‌شود و از طریق شرکت مربوطه قابل پیگیری است. اگر مرسوله شما توسط پیک زردکوه ارسال شده و در مدت معین به دست شما نرسیده است می‌توانید با تماس تلفنی یا گزینه پیگیری سفارش از طریق پنل خود از وضعیت مرسوله آگاه شوید.