تایید شد که Battlefield 2042 چهار فصل جدید را در سال اول عرضه می‌کند، اما فصل سوم مصادف با سالگرد عرضه آن بود. خوشبختانه، بازیکنان برای فصل 4 که برای اوایل سال 2023 در نظر گرفته شده است، خیلی منتظر نخواهند بود.

توسعه دهندگان فاش کردند که Battlefield 2042 فصل 4 یک نقشه جدید، متخصص و محتوای جدید زیادی برای کاوش ارائه خواهد کرد.

در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد فصل چهارم Battlefield 2042 تایید شده است، از جمله تاریخ انتشار، جزئیات نقشه جدید، دوباره کاری دور انداخته شده و محتوا.

تاریخ شروع فصل چهارم Battlefield 2042

به لطف تریلر رسمی بازی Battlefield 2042 Season 4 که در زیر مشاهده می کنید، می دانیم که Battlefield 2042 Season 4 در روز سه شنبه، 28 فوریه (9 اسفند) از راه خواهد رسید.

آخرین روز ماه میلادی، شروع فصل چهارم Battlefield 2042 است، زیرا DICE و EA قرار است محتوای تازه‌ای را به بازی تزریق کنند.

New Specialist به فصل چهارم Battlefield 2042 می رسد.

 

کامیلا بلاسکو، متخصص جدید Recon، به‌روزرسانی فصل چهارم Battlefield 2042 را منتشر می‌کند.

 

بازیکنان Battlefield 2042 کامیلا بلاسکو را در کلاس Recon پیدا می‌کنند و او «از آموزش‌های recon و تجهیزات تاکتیکی خود برای حرکت در منظره بدون هشدار دادن به هیچ فناوری مبتنی بر حرکت استفاده می‌کند».

 

Blasco یک متخصص کمین است، به این معنی که تشخیص او با استفاده از ابزارهای مبتنی بر حرکت غیرممکن است. او همچنین دستگاه نفوذ X6 جدید را در ساعت یازدهم با خود خواهد آورد. این دستگاه “از هرگونه قفل شدن دستگاه های متخاصم جلوگیری می کند و با فناوری شناسایی فعال تداخل می کند.”

نقشه Flashpoint جدید در Battlefield 2042 فصل 4

battlefield 2042

بازیکنان Battlefield 2042 به آفریقای جنوبی می روند زیرا نقشه Flashpoint وعده اقدامات نزدیک را می دهد.

DICE تأیید کرده است که Battlefield 2042 نقشه جدید Flashpoint را در فصل 4 دریافت خواهد کرد. ما می دانیم که این نقشه “کوچکتر، کوتاهتر و خطی خواهد بود که برای نبردهای نزدیک و نزدیک طراحی شده است که بتلفیلد به آن معروف است.”

Flashpoint در آفریقای جنوبی اتفاق می افتد و دارای یک مجتمع توسعه متروکه است. وقتی نوبت به Flashpoint در فصل 4 می رسد، بازیکنان باید برای نبرد در فضاهای تنگ آماده شوند.

تعمیرات اساسی حذف شده در Battlefield 2042 فصل 4

DICE برای بازنگری نقشه‌های پرتاب، پوشش بیشتر، حذف فضای مرده و تغییر موقعیت پرچم‌ها سخت کار کرده است و Discarded در طول فصل 4 Battlefield 2042 بازنگری خواهد شد.

با این کار، Hourglass به عنوان نقشه نهایی مورد بازنگری قرار می گیرد و توسعه دهندگان به زودی تاریخ انتشار آن را تایید خواهند کرد.

اسلحه های جدید به Battlefield 2042 فصل 4 می‌آیند

battlefield 2042

AC9 SMG تنها یکی از چندین سلاح جدید فصل 4 است.

سلاح‌های جدیدی که در فصل 4 به Battlefield 2042 می‌آیند:

  • Super 500 Shotgun Sidearm
  • RM68 Assault Rifle
  • AC9 SMG
  • RPT-31 LMG

علاوه بر این، سلاح‌های جدید طاق برای Battlefield Portal شامل SVD و Type 88 LMG هستند که هر دو از Battlefield 3 هستند.