بازی call of duty mobile در فصل ششم خود، محتویات زیادی را از قبیل یک وسیله نقلیه، نقشه جدید، سلاح های تازه به بازی اضافه کرده است.

در فصل قبل یعنی فصل پنجم بازی که Tropical Vision نام داشت، نقشه تازه و همچنین بسیاری آیتم دیگر به بتل پس بازی اضافه شده بود. در ادامه به معرفی محتویات جدید فصل ششم خواهیم پرداخت.

call-of-duty-mobile-season-6

نقشه Favela

توسعه دهندگان بازی در تاریخ 18 ژوئن (28 خرداد) به طور رسمی نقشه Favela از بازی Modern Warfare 2 2009 را تایید کردند که به بازی اضافه خواهد شد.

این نقشه Multi-Level در محله زاغه نشین ریو دو ژانیرو برزیل واقع شده است و دارای چندین ساختمان دو طبقه به همراه پشت بام است که می توانید از آن بالا بروید. با وجود طول بزرگ نقشه، درگیری‌های از فاصلۀ نزدیک بسیاری در بازی رخ خواهد داد که نشان از لحظات اکشن پرهیجان دارد.

Favela-Map

جت جنگنده Jackal

سازندگان در 21 ژوئن (31 خرداد) در شیکه توئیتر تصویری را منتشر کردند که بخشی از یک وسیله نقلیه هوایی را نشان می داد. گمان می رود جت جنگنده Jackal که قرار بود در فصل قبل به بازی بیاید، اضافه شود.

جت‌های Jackal در محیط بتل رویال CoD Mobile قرار خواهند گرفت. این وسایل نقلیۀ قدرتمند، مجهز به موشک‌ها، سیستم فریب (Decoy) و مسلسل هستند. حین پرواز کردن، می‌توان در رابط کاربری مشاهده کرد که جنگنده‌های اطراف متعلق به دوست، دشمن و یا بدون سرنشین هستند.

جت جنگنده Jackal

سلاح های جدید فصل 6

در فصل 5 سلاح  Oden Assault rifle به بازی اضافه شد و در این فصل نیز سلاحی به نام KSP 45 از بازی Black Ops Cold War به بازی اضافه خواهد شد. این سلاح در درگیری های میان برد، با Recoil عملکرد فوق العاده ای دارد. این سلاح در دریف 21 Battle Pass قرار دارد. علاوه بر آن، سلاح ثانویه L-CAR 9 نیز در سرور تست دیده شده است که در فصل 6 CoD Mobile ظاهر خواهد شد. بازیکنان برای دستیابی به این سلاح، باید چالش‌های فصلی را به اتمام برسانند.

سلاح-های-جدید-فصل-6

سلاح دستی L -CAR 9، تفنگ دیگری است که در سرورهای تست مشاهده کردیم، اما حالا به فصل ششم بازی راه پیدا کرده است. پلیرها با چالش‌های فصلی، می‌توانند به این سلاح دست پیدا کنند. L- CAR 9 یک سلاح دستی اتوماتیک است که برای اولین بار در Black Ops III شاهد آن بودیم و شامل خشابی پرظرفیت می‌شود.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

منبع : gamefa