در هفتمین سالگرد تأسیس کمپانی بازی‌سازی ژاپنی کوجیما پروداکشنز، هیدئو کوجیما، مدیر استودیو Kojima Productions، از پوستر رسمی بازی Death Stranding 2 رونمایی کرد.

 

Death Stranding 2

Hideo Kojima که با سری بازی‌های مجموعه متال گیر (Metal Gear) شناخته می‌شود، بازی دث استردینگ 2 را در مراسم The Game Awards 2022 معرفی کرد و به تازگی و مقارن با هفتمین سال از تأسیس استودیو بازی‌سازی Kojima Productions، پوستر جدید این بازی را به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، کوجیما با انتشار تصاویری از شعبه جدید استودیو کوجیما پروداکشنز که در شهر توکیو واقع شده است، از برنامه‌های آتی خود برای سال 2023 نیز اطلاعاتی در اختیار گیمرها و علاقمندان دنیای گیم قرار داد.

 

به گفته‌ی Zoomg:

هیدئو کوجیما اظهار داشت: «کوجیما پروداکشنز ۷امین سالگرد تأسیس خود را جشن می‌گیرد. می‌خواهم از همه برای حمایت‌های مداوم‌شان تشکر کنم. آیا درجریان معرفی آخرین بازی در دست تولید ما [Death Stranding 2] در مراسم The Game Awards قرار گرفتید؟ قول می‌دهم که تجربه‌ی به‌مراتب شگفت‌انگیزتری را نسبت‌به بازی اول ارائه دهم. امیدواریم که برای آن هیجان‌زده باشید. ما درکنار دث استرندینگ ۲ مشغول آماده‌سازی یک بازی کاملا تازه و برخی از پروژه‌های بصری هستیم. امیدوارم سال آینده اطلاعات بیشتری از همه‌ی آن‌ها در اختیارتان بگذارم».

 

Death Stranding 2

 

بازی Death Stranding که از بازی‌های انحصاری کنسول پلی استیشن به شمار می‌رود، در سال 2022 موفق شد در لیست بهترین بازی های PS5 جای گیرد و توجه منتقدان و فعالان دنیای بازی را به خود جلب کند. همزمان با همکاری Sony با Kojima Productions برای به پایان رساندن پروژه Death Stranding 2 و انتشار آن برای کنسول پلی استیشن 5، این استودیو در حال همکاری با کمپانی Microsoft در راستای تولید یک بازی ترسناک انحصاری تحت عنوان Overdose با نقش آفرینی Margaret Qualley برای ایکس باکس می‌باشد که چندی پیش ویدئویی از گیم‌پلی آن لو رفت اما اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. به هر حال باید صبر کرد و دید که آیا بازی دث استرندینگ 2 نیز قادر خواهد بود پس از پایان فرآیند توسعه و انتشار رسمی، موفقیت‌های نسخه اول خود را تکرار کند یا خیر.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید