شرکت سونی در آستانه ارائه بازی God of War Ragnarok برای کنسول های ps4 و ps5 اعلام که بیش از 70 ویژگی دسترسی در اختیار کاربران این بازی قرار خواهد گرفت.

طبق گفته مدیران سونی، چهار منوی دسترسی برای کاربران تعبیه شده که می توانند با توجه به نیاز خود تنظیمات را انجام دهند.

به گفته زومجی:

منوی از پیش تنظیم شده مربوط‌به دسترسی بصری به بازیکنان کمک می‌کند گزینه‌های کمکی به مانند راهنمای پیمایش، زمان‌بندی معماها، برداشتن خودکار اشیا، سرنخ‌های صوتی و اندازه‌ی نشانگر‌های رابط کاربری و زیرنویس را متناسب با نیاز خود تنظیم کنند. منوی قابلیت‌های دسترسی شنوایی تنظیمات مناسب بازیکنان ناشنوا یا کم‌شنوا را شامل می‌شود که امکان تنظیم زیرنویس‌ها، توضیحات، نشانگرهای جهت حرکت و نام شخصیت‌های در حال صحبت را در دسترس قرار می‌دهد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

طبق گفته طراح ارشد تجربه بازی God of War Ragnarok، میلان پاولین، ایده ال ترین حالت را زمانی میتوانیم برای یک گیمر ایجاد کنیم، که بتواند بیشتر بازی کند. ویژگی های دسترسی که به این بازی افزوده ایم برای بهبود تجربه بازی برای گیمرهاست و تنها امکانات افزوده شده نیستند. باید منتظر ارائه بازی ماند تا دید چه ویژگی های دیگری به این بازی افزوده شده است.

از جمله منوهای افزوده شده مربوط به کاهش حساسیت حرکات کاراکترهاست تا گیمر بتواند گزینه های وسیعی مانند نوسان، تاری دید و … را برای بهبود واکنش های سریع در اختیار داشته باشد. ویژگی های جدید افزوده شده، حتی شرایط بازی را برای گیمرهایی که دچار محدودیت های حرکتی و جسمی هستند نیز بهبود داده است. این ویژگی ها شامل زمان بندی معماها، پیمایش و دریافت کمک برای حرکت در محیط خواهد بود.

طبق گفته سونی، این بازی در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) در اختیار کنسول های ps4 و ps5 قرار خواهد گرفت.

 

God of War Ragnarok