سازندگان بازی Gotham Knights تأیید کردند که این بازی، تنها با رزولوشن 4K و نرخ فریم 30 بر روی کنسول‌های بازی اجرا خواهد شد.

طبق اخبار اخیر دنیای بازی و بنا به اعلامیه منتشر شده توسط تهیه کننده اجرایی بازی شوالیه های گاتهام در انجمن گفتگویی که در نرم افزار Discord برگزار شد، دریافتیم که نسخه‌های کنسول این بازی، تنها با نرخ فریم قفل شده 30 و رزولوشون 4K به اجرا درخواهند آمد. علاوه بر این مورد، بازی Gotham Knights در قسمت تنظیمات خود نیز شامل محدودیت‌هایی برای گیمران می‌شود و اختیار شخصی‌سازی تنظیمات مربوط به حالت اجرای بازی بین Performance و Quality را از کاربر سلب کرده است.

 

بازی Gotham Knights تنها با نرخ فریم 30 روی کنسول‌ها اجرا می‌شود!

 

 به نقل از Zoomg:

فلوآ مارتی (Flaoua Marty) که در قامت تهیه‌کننده اجرایی بازی گاتهام نایتس این خبر را به‌دنبال‌کنندگان اثر اعلام کرده بود، تصمیم تیم تولید بازی مبنی بر عدم وجود حالت Performance/Quality و اجرای همیشگی بازی با نرخ فریم ۳۰ روی کنسول‌ها را بدین شکل توضیح می‌دهد:

«می‌دانم که خیلی از شما می‌خواهید درباره‌ی وجود یا عدم وجود حالت Performance (اجرا با نرخ فریم ۶۰) در نسخه‌ی کنسولی بازی بدانید؛ به‌دلیل وجود مولفه‌هایی همچون شکل‌گیری یک تجربه‌ی دونفره‌ی آنلاین در دنیای جهان باز و پرجزئیات Gotham Knights، کم کردن وضوح تصویر برای بالا بردن نرخ فریم به‌این سادگی‌ها نیست. به‌همین دلیل، نسخه‌ی کنسولی بازی گاتهام نایتس بدون وجود حالت‌های Performance و Quality با نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد».

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

در روز گذشته و در جریان انجمن گفتگوی خبری، خبر اجرا شدن شوالیه های گاتهام تنها با نرخ 30 فریم بر ثانیه، به همراه خبر معرفی حالت چهارنفره بازی Heroic Assult به گوش گیمرهای سراسر دنیا رسید و موجب بروز نگرانی در میان طرفداران شد؛ چراکه اجرا نشدن این بازی با نرخ فریم 60 بر روی کنسول‌های نسل نهمی که قدرتمندترین نسل کنسول‌ها به شمار می‌روند، خبر ناامیدکننده و شوکه‌کننده‌ای بود؛ به‌طوری که تعداد زیادی از هواداران Gotham Knights تصمیم گرفتند از پیش‌خرید کردن نسخه کنسول این بازی صرف نظر کرده و بجای آن، بازی محبوبشان را با نریخ فریم 60 بر روی کامپیوترهای خانگی نجربه کنند. در حال حاضر مشخص نیست که استودیو مونتریال شرکت براداران وارنر چه واکنشی نسبت به این خبر از خود نشان دهد. باید منتظر باشیم تا ببینیم این خبر ناگوار تا چه حد صحت دارد و چه تمهیداتی از سوی سازندگان برای جلب رضایت طرفداران اندیشیده خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی شوالیه های گاتهام (Gotham Knights) در تاریخ 3 آبان ماه (25 اکتبر) برای پلتفرم‌های PC, PS5, Xbox X  Series, Xbox S Series منتشر خواهد شد.