هیدتا میازاکی (به ژاپنی: 宮崎 英高) کارگردان، طراح، نویسنده و مدیر شرکت سازنده بازی‌های ویدیویی ژاپنی و خالق بازی دارک سولز (Dark Souls)، در مصاحبه‌ای اقرار کرد که از دلایل موفقیت بالای بازی الدن رینگ و فروش کم‌سابقه آن اطلاعی ندارد.

Elden Ring

در اوایل سال 2022 میلادی، استودیو بازی‌سازی From Software، موفق شد با انتشار جدیدترین عنوان بازی خود تحت عنوان Elden Ring که برای پلتفرم‌های مختلف از جمله پلی استیشن و ایکس باکس توسعه یافت، بار دیگر نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد و در عرصه‌ی گیم، خوش بدرخشد. بازی الدن رینگ در سال 2022 به عنوان یکی از بهترین بازی های PS5 انتخاب شد و توانست استقبال و تحسین گسترده منتقدان و علاقمندان دنیای گیم را به همراه داشته باشد. در وصف موفقیت و محبوبیت این بازی همینقدر بگوییم که Elden Ring تا کنون با فروش ۱۶.۶ میلیون نسخه در سراسر جهان، به موفقیت تجاری بزرگی دست پیدا کرده و توجه بسیاری رو به خود جلب کرده است. اخیرا در طی مصاحبه‌ای، از میازاکی، کارگردان بازی Elden Ring، در مورد دلایل این موفقیت چشمگیر بازی سوال شد و وی اذعان داشت که هیچ ایده‌ای در مورد دلایل فروش بالا و رکوردشکنی الدن رینگ ندارد!

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

هرساله در کشور ژاپن مراسمی با نام Playstation Partner Awards برگزار می‌شود که که در طی آن، به دو بازی توسعه داده شده در کشور ژاپن که به بیشترین موفقیت و فروش دست یافته‌اند، جایزه‌ای تحت عنوان The Grand Award اهدا می‌شود. در سال 2022، این جایزه‌ی ارزشمند، سهم بازی‌های Elden Ring و Genshin Impact شد. در طی همین مراسم و همزمان با اهدای جایزه به کارگردان الدن رینگ، از وی در مورد دلایل موفقیت این بازی سوال شد. میازاکی پاسخ داد:

«صادقانه بگویم، خیلی این موضوع را تحلیل و بررسی نکردم. درست است که این بازی (Elden Ring) نسبت به آثار قبلی ما فروش بیشتری داشته، اما واقعا نمی‌دانم دلیل آن چیست. پس مطمئنا نمی‌توانم این موفقیت را بار دیگر تکرار کنم».

 

به نقل از Zoomg:

همچنین میازاکی در ادامه‌ی مصاحبه گفت که قصد دارد به ساخت بازی با همان شیوه و روش مشهور خود بدون در نظر گرفتن موفقیت‌های Elden Ring ادامه دهد. او در این‌باره گفت:

«سعی می‌کنم زیاد به آن [موفقیت Elden Ring] فکر نکنم؛ به این خاطر که فکر می‌کنم بررسی عمیق این موضوع و سعی در تکرار آن در یک بازی دیگر، نمی‌تواند ایده‌ی خوبی باشد».

بازی Elden Ring در کنار آثاری همچون God of War Ragnarok، کاندید دریافت جایزه‌ی بهترین بازی سال در مراسم The Game Awards 2022 است. چند روز دیگر تا برگزاری این مراسم باقی مانده است و بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی منتظر هستند تا ببینند که در نهایت کدام بازی موفق به کسب این جایزه خواهد شد.

Elden Ring

بازی Elden Ring که در سبک نقش آفرینی جهان باز توسعه داده شده است و از نظر اتمسفر و گیم‌پلی، بازی خاص و نسبتا دشواری به حساب می‌آید، در سال 2022 به عنوان یکی از بهترین عناوین سال شناخته شد و موفقیت تجاری بزرگی برای فرام سافتور رقم زد. این بازی، به عنوان رقیب اصلی گاد آف وار رگناروک در مراسم The Game Awards 2022 به شمار رفته و باید صبر کرد تا ببینیم که در نهایت کدام یک، جایزه بهترین بازی سال را از آن خود خواهند کرد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید