در تاریخ 8 اکتبر سال 2022، بازی Mortal Kombat که یکی از پرمخاطب‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های اکشن در سراسر دنیا بشمار می‌رود، 30 ساله شد و به همین مناسبت، استودیو ندررلم و شرکت Warner Bros. Discovery، یک ویدئوی 90 ثانیه‌ای را در شبکه‌های اجتماعی خود از جمله کانال اصلی یوتیوب مجموعه مورتال کمبت پخش کردند تا 30 ساله شدن مورتال کمبت را با طرفداران این مجموعه بازی جشن بگیرند.

 

ویدئوی نوستالژی به مناسبت 30 سالگی بازی Mortal Kombat

 

زمانی که برای اولین بار در تاریخ 8 اکتبر 1992، بازی مورتال کمبت برای پلتفرم آرکید در ایالات متحده آمریکا عرضه شد، سازندگان آن هرگز فکر نمی‌کردند که این بازی به یکی از پرطرفدارترین‌ها در سراسر جهان تبدیل شود؛ اما امروز، Mortal Kombat که تقریبا برای تمامی پلتفرم‌ها موجود می‌باشد، از محبوب‌ترین سری‌های بازی به حساب می‌آید و طرفداران زیادی در نقاط مختلف جهان پیدا کرده است.

 

 

این ویدئوی کوتاه، با صحبت‌های قدیمی Ed Boon، خالق مورتال کمبت آغاز شده و در ادامه، برخی از صحنه‌های با جلوه‌های ویژه چشم‌نواز، فیلم‌های ساخته شده با اقتباس از این بازی، و چند فریم جدید و قدیمی با جلوه‌های ویژه بصری از محبوب‌ترین شخصیت های Mortal Kombat از جمله Sub-Zero, Scorpion, Kung Lao, Raiden, Sonya Blade, Jax, Johnny Cage و Liu Kang به نمایش گذاشته می‌شوند.

 

30 سالگی بازی Mortal Kombat

 

به نقل از Zoomg:

Mortal Kombat Mobile به همین مناسبت تا ۱۱ اکتبر (۱۹ مهر) میزبان نسخه‌ای به‌خصوص قدیمی از شخصیت Raiden خواهد بود که او را در فیلم Mortal Kombat سال ۱۹۹۵ میلادی با نقش‌آفرینی کریستوفر لمبرت دیدیم. در همین حین براساس گزارش‌های مختلف راه‌یافته به جدیدترین اخبار بازی می‌دانیم که احتمالا استودیو NetherRealm اکنون مشغول ساخت بازی Mortal Kombat 12 است. بااین‌حال نمی‌دانیم که چه زمانی تیم سازنده و شرکت ناشر سراغ رونمایی رسمی از جدیدترین نسخه‌ی این مجموعه بازی فایتینگ می‌روند.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید