طبق گفته رسمی استودیو بازی های ویدئویی Rare، فصل هشتم بازی Sea of Thieves آماده ارائه بوده و در کمتر از 2 هفته آینده در اختیار گیرمرها قرار خواهد گرفت.

به گفته زومجی :

استودیو Rare، سازنده بازی Sea of Thieves در توییتی زمان انتشار جدیدترین فصل بازی را مشخص کرده است. در توییت منتشر شده آمده است: «فصل هشتم Sea of Thieves از روز ۱ آذر (۲۲ نوامبر) آغاز خواهد شد. جمعه بعدی، ۱۸ نوامبر ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه به وقت تهران منتظر باشید تا محتوای آپدیت فصل هشتم را تماشا کنید و سپس نتایج تصمیم‌گیری Adventure کنونی با نام Return of the Damned به‌صورت زنده مشخص خواهد شد».

بازی Sea of Thieves برای کنسول های ایکس باکس (XBOX) شامل سری های One، X و S و همینطور رایانه های شخصی منتشر شده است.

داستان بازی Sea of Thieves، یک دزد دریایی است که وظیفه شما دریانوردی و پیدا کردن گنج است. تفاوت این بازی با دیگر بازی در شخصیت پردازی و نقش اول بازی است که شما وظیفه کنترل آن را دارید. در Sea of Thieves شما اجازه ساخت و پرداخت شخصیت خود را ندارید. چندین کاراکتر پیشفرض برای شما در نظر گرفته شده که شما می توانید دلخواه کاراکتر خود را تغییر دهید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

همینطور این بازی یک شبیه ساز دریانوردی هم هست. شما برای کنترل کشتی خود باید تمام کارهایی که در واقعیت برای کنترل یک کشتی نیاز است را اجرا کنید. مثلا، هنگامی که کشتی را ترک میکنید باید حواستان باشد که لنگر را انداخته و بادبان ها را جمع کرده باشید. و همینطور برای حرکت کشتی باید بادبان ها را باز کنید. حتی هنگامی که در واقعیت، با یک کشتی بادیانی در حال دریانوردی هستید، باید هنگام دور زدن و کلا هنگام کنترل کشتی از بادبان ها استفاده کنید. در این بازی هم دقیقا همین کار را باید انجام دهید. برای کنترل کشتی در شرایط طوفانی باید یک نفر وظیفه کنترل بادبان را داشته باشد تا بتوانید کشتی را کنترل کنید.

گرافیک چشم نواز، استفاده از ابزارهای موسیقی و دقت بالای شبیه سازی دریانوردی، از نقاط قوت این بازی و نبود محتوای کافی، تعداد اسلحه های کم،گران بودن آیتم های تزیینی نسبت به پاداش دریافتی، خسته کننده بودن ماجراجویی و سخت بودن یافتن هم تیمی مناسب از نقاط ضعف این بازی بود که سبب شد Sea of Thieves نتواند با تمام پتانسیلش به اثری سرگرم کننده و معروف تبدیل گردد.

 

Sea of Thieves