Sable، یک بازی ماجراجویی جهان باز بوده که توسط استودیو Shedworks و شرکت Raw Fury تا یک ماه آینده بر روی کنسول های ps5 راه خواهد یافت.

تقریبا یک ماه پیش بود که این بازی برای کنسول xbox و PC منتشر شد. اکنون خبر آن امده که تا یک ماه آینده نسخه مخصوص کنسول پلی استیشن 5 نیز مننتشر خواهد شد تا طرفداران پلی استیشن نیز به جمع کابران نسخه جدید Sable اضافه شوند.

 

 نسخه پلی استیشن 5 بازی Sable

 

به گزارش Zoomg:

کاربران PS5 باید تا تاریخ ۲۹ نوامبر (۸ آذر) منتظر تجربه‌ی بازی باشند. نسخه‌ی پلی استیشن 5 بازی Sable با محتوای جدیدی در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد. این محتویات شامل یک مینی‌گیم ماهی‌گیری، امکان نمایش کلکسیون ماهی‌ها و حشرات در ویواریوم بازیکن‌ها و یک ماسک Angler برای استفاده می‌شود.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

sable بازی است که در آن شما به عنوان یک عضوی از یک عشایر، با هاوربایک خود به مکان های مختلف سفر می کنید و ماموریت هایی را به انجام می رسانید. در این بازی هیچ اسلحه ای ندارید و تجربه هیچ جنگی را نخواهید داشت. ولی تجربه سفر به مکان های مختلف در کنار انجام ماموریت های مختلف، میتواند بسیار جذاب باشد. ترکیب موسیقی با روند بازی خوب است ولی این بازی کمی درگیر مشکلات فنی است؛ مانند کراش کردن و داشتن کمی لگ در حین بازی. در حالت کلی میتوان تجربه این بازی را راضی کننده و جذاب دانست. این بازی اکنون بر روی کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس، فعال است و بعید به نظر می رسد که نسخه ps4 آن منتشر شود.