روز گذشته، با انتشار خبر بازگشت دو کاراکتر محبوب Torbjorn و Bastion به بازی Overwatch 2، سر و صدای زیادی در بین منتقدان و هواداران این بازی به راه افتاد و موجی از شادی به طرفداران اورواچ 2 تزریق شد.

Torbjorn و Bastion

در شب گذشته، رئیس بخش تبلیغات کمپانی Activision Blizzard، جان اسپکتور، طی انتشار یک پیام در اکانت توییتر خود اعلام کرد که دو شخصیت Bastion و Torbjorn که از محبوب‌ترین کاراکترهای بازی Overwatch 2 می‌باشند، از تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان ماه) مجددا در دسترس خواهند بود و بازیکنان می‌توانند با انتخاب آن‌ها، به بازی کردن بپردازند.

اوایل ماه اکتبر، بدلیل برخی مشکلات بوجود آمده اعم از وجود باگ‌هایی در رابطه با عملکرد گرافیکی، این دو شخصیت پرطرفدار از اورواچ 2 حذف شده بودند. اما طی خبری اعلام شد که Torbjorn و Bastion، به همراه نقشه جدید Junkertown به بازی بازخواهند گشت. انتشار این خبر، به گمانه‌زنی‌ها در اختصاص پیدا شدن مشکلات در زمان عرضه بازی تا حد قابل توجهی خاتمه داد.

 

Torbjorn

 

زمانی که اکتیویژن بلیزارد تصمیم گرفت این دو شخصیت را از بازی حذف کند، با موجی از اعتراضات از سوی هواداران مواجه شد که از جمله آن‌ها می‌توان به BastionMain، یوتیوبر معروف، اشاره کرد. این اعتراضات با حاشیه‌ها و سروصداهایی در فضای مجازی همراه بود که با اعلام برگشت کاراکترهای حذف شده به بازی، اوضاع آرام شد و به وضع سابق بازگشت.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

البته ناگفته نماند که بازی Overwatch 2 هنوز هم با مشکلاتی مانند حملات DDoS، اختلالات سرور، باگ‌های بزرگ و نیاز به شماره تلفن با محدودیت‌های خاص برای انجام بازی دست و پنجه نرم می‌کند که موجب رقم خوردن حواشی متعدد برای این بازی شده‌اند؛ اما با انتشار خبر اضافه شدن مجدد Bastion و Torbjorn و نقشه جدید Junkertown به بازی، انتظار می‌رود که آینده روشنی در انتظار این بازی باشد و هواداران با آرامش خاطر به انجام بازی اورواچ 2 بپردازند.

 

Bastion

 

به نقل از Zoomg:

بازی Overwatch 2 به‌تازگی روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس به رایگان عرضه شده است. Overwatch 2 تنها درعرض ۱۰ روز توانسته بیش‌ از ۲۵ میلیون بازیکن داشته باشد. این یک شروع عالی برای بازی است؛ هرچند باتوجه‌به محبوبیت این IP و انتظار شدید بازیکنان به‌مدت طولانی برای آن، شاید خیلی عدد عجیبی نباشد. به‌علاوه برخلاف نسخه اول، Overwatch 2 به‌صورت رایگان عرضه شد و این مورد هم قطعا درتعداد بازیکنان آن تأثیرگذار بوده است.