به تازگی جزییات جدیدی از بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon توسط کمپانی فرام سافتور (Fromsoftware inc) منتشر شده است.

در آخرین مراسم The Game Awards که امسال برگزار شد، شرکت بندای نامکو و کمپنی فرام سافتور، نسخه Fires of Rubicon از بازی Armored Core  را رونمایی کردند. آخرین نسخه این بازی Verdict Day بود و نسخه Fires of Rubicon قرار است در سال 2023 بر روی دستگاه های PC و کنسول های نسل هشت و نهم سونی و مایکروسافت، پلی استیشن و ایکس باکس، قرار گیرد و انتظار گیمرها و علاقه مندان این بازی را به سرانجام برساند.

 

Armored Core 6: Fires of Rubicon

 

به گفته زومجی:

بازی Armored Core 6 به‌جای یک سولز-لایک دیگر، اثر اکشن جدیدی خواهد بود که دو شرکت بندای نامکو و فرام‌سافتور قرار است آن را براساس تجربه به‌دست آمده در طول توسعه‌ی محصولات مشترک اخیر خود توسعه دهند. سازندگان در این‌باره گفتند: «با ترکیب تخصص دیرینه‌ی فرام‌سافتور در بازی‌های مکانیکی و گیم‌پلی قدرتمند آن‌ها، Armored Core 6: Fires of Rubicon یک تجربه‌ی اکشن جدید خواهد بود».

 

Armored Core 6: Fires of Rubicon

 

داستان بازی در مورد ماده ای ناشناخته و عجیب است که در سیاره Rubicon 3 قرار دارد. این ماده پیش از این در سیارات وجود داشت و به عنوان منلع انرژی برای سیارات استفاده می شد. ولی با تمام شدن آن سیارات رو به نابودی کشانده شدند. پس از مدت ها، نشانه هایی از این ماده در سیاره Rubicon 3 یافت شد. گروه های مقاومت و دیگر گروه ها برای تصاحب این ماده با هم وارد درگیری می شوند تا مشخص شود این منبع استراتژیک به توسط کدامشان کنترل خواهد شد. شما در این بازی نقش یک ربات مزدور مستقل را خواهید داشت.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید