کمپانی سونی در وبسایت رسمی خود، صفحه‌ای اختصاصی برای DualSense Edge ایجاد، و اطلاعات و جزئیات تازه‌ای در مورد نسل جدید کنترلر PS5 منتشر کرد.

روز گذشته در رویداد افتتاحیه Gamescom 2022، سونی از کنترل جدید و حرفه‌ای خود بنام DualSense Edge رونمایی کرد. کنترلر جدید سونی، نسخه‌ی ارتقاء یافته کنترلر کنسول PS5 بوده که با نام DualSense شناخته می‌شود. دوال سنس اج از امکانات بیشتری نسبت به نسل قبلی خود برخوردار بوده و به کاربران اجازه شخصی سازی تجربه گیمینگ خود را می‌دهد.

 

انتشار جزئیات جدید کنترلر PS5 توسط سونی؛ DualSense Edge

 

به نقل از Zoomg:

کاربران می‌توانند دکمه‌های پشتی کنترلر را شخصی‌سازی کنند و این دو دکمه را به انجام عمل هریک از دیگر دکمه‌های دسته‌ی خود تنظیم کنند. برای اطمینان از راحتی کاربران و ثبات بیشتر، سه نوع کلاهک متفاوت برای استیک‌های آنالوگ در نظر گرفته شده است که به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید؛ همچنین ارتفاع تریگرهای چپ و راست قابل تنظیم است و می‌توانید Travel Distance را، میزان فاصله‌ای که دکمه‌ها به هنگام فشرده شدن طی می‌کنند تا دستورها اجرا شوند، به‌صورت دستی تنظیم کنید.

 

بنا به توضیحات ارائه شده در صفحه رسمی کمپانی سونی در مورد دوال سنس اج: ساخته شده با رویکردی برای بیشترین میزان کارایی و شخصی‌ سازی، کنترلر بی‌سیم DualSense Edge از شما دعوت می‌کند تا تجربه‌ی گیمینگ منحصر به‌ فرد خود را بسازید تا بتوانید به شیوه‌ی مختص خودتان بازی کنید.

لازم به ذکر است که هنوز اطلاعاتی از تاریخ عرضه و قیمت این محصول در دسترس قرار نگرفته است.