Sniper Elite 5 از جمله بازی‌های ویدیویی است که در هفت روز اول عرضه، توانست در لیست پرفروش‌‌ترین بازی‌ها قرار گیرد. بر طبق اطلاعاتی که GFK داده این بازی در بریتانیا در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌ها قرار گرفته است. این بازی با وجود اینکه به تازگی انتشار یافته اما به خوبی توانسته در بین مردم جای خود را بیابد. به طوری که حاضرند برای خرید آن پول پرداخت کنند. اما مسئله جالب‌تر شکافی است که این بازی در فروش پلی استیشن و ایکس باکس ایجاد کرده است. شما عزیزان می توانید برای نصب بازی ps4 بروز دنیا با ما در ارتباط باشید.

از زمان انتشار این بازی تاکنون، در بازار عرضه کنسول‌های بازی، فروش PS4 و PS5 چیزی در حدود 92 درصد بوده است. یعنی بیشترین سهم فروش در بازار به این دو کنسول بازی تعلق گرفته و فقط 8 درصد مربوط به فروش Xbox است. البته در این آمار میزان فروش آنلاین در نظر گرفته نشده که احتساب آن نیز می‌تواند آمار ارقام را تغییر دهد.

 

تریلر رسمی بازی Sniper Elite 5

 

مروری بر بازی Sniper Elite 5

راه اندازی بازی Sniper Elite 5 در Game Pass بوده در نتیجه بسیار از گیمرهای ایکس باکس می‌توانند از طریق اشتراکی که دارند این بازی را انجام دهند. اگر بخواهیم نسخه جدید Spiner Elite را با نسخه‌های قبلی مورد مقایسه قرار دهیم باید بگوییم که بسیار کامل‌تر است و بسیاری از ایرادهای نسخه‌های قبلی برطرف شده است. در واقع روند بازی به صورت قبلی است اما شکل جدیدتری به خود گرفته است.

در Sniper Elite 5، تیراندازی ماهرانه‌تر، دوربین شکار پیشرفته، نبرد تاکتیکی شخص سوم را تجربه خواهید کرد. سیستم پیمایش آن اصلاح شده در نتیجه در مقایسه با نسخه‌های قدیمی قابلیت بهتری برای کاوش کردن ارائه می‌دهد. بسیاری از مکان‌های واقعی دنیا را در این بازی با جزئیات زیاد شبیه سازی کرده‌اند.

 این بازی برای دستگاه‌های Xbox 1, Xbox X|s, Xbox Game pass, PS4 ,PS5 و همچنین رایانه‌های شخصیSteam  و Windows Store تولید و عرضه شده است.

 

ویژگی‌های کلیدی بازی Sniper Elite 5

گستردگی کمپین ( Expansive Campaign )

در Sniper Elite 5 از فتوگرامتری برای بازسازی مناطق واقعی در دنیا استفاده شده در نتیجه محیط بازی بسیار سیال و زنده است. بنابراین در هر مرحله از بازی چشم انداز جدیدی را از نقاط قابل نفوذ، اهداف لیست کشتار و غیره ارائه می‌دهد. می‌توانید به تنهایی یا با همکاری نفر دوم نقشه نازی‌ها را بررسی کنید. با همکاری نفر دوم شما قادر خواهید بود مهمات و اقلام را شریک شوید.

فیزیک و پیمایش اسلحه پیشرفته

همچنین می‌توانید از زیپ لاین استفاده کرده و از شیب به سمت پایین سُر خورده و در انتهای طاقچه بچرخید تا به دید عالی دست پیدا کنید یا اینکه بسیار تیزبینانه‌ از مقابل دیده بانی عبور کنید اسلحه را روی هدف به راحتی متمرکز کنید.

سفارشی سازی اسلحه با کالیبر بالا

شما می‌توانید هر قسمت از اسلحه خود را به هر شکلی که تمایل دارید تغییر دهید. یعنی تمامی قطعات آن قابل تبدیل است و شما را قادر می‌ساز که هر تغییری که لازم است را انجام دهید. حتی می‌توانید مهمات را متناسب با هدف خود انتخاب کنید. مثلا مهماتی که قادر است زره را سوراخ کند.

حالت تهاجم ( رهایی کمپین در PvP و Co-Op )

در بازی Sniper Elite 5 شما می‌توانید یک تک تیرانداز Axis باشید و کمپین سایر بازیکنان را مورد حمله قرار داده و یک بازی مرگبار تعقیب و گریز ارائه دهید. هنگام تعقیب طعمه خود می‌توانید با یک تک تیرانداز دیگر تماس گرفته و از آن کمک بخواهید تا شما را از یک موقعیت اضطراری نجات دهد.

دوربین Kill Cam پیشرفته

دوربین Kill Com اشعه ایکس، بسیار دقیق‌تر و مخرب‌تر از قبل خواهد بود. به طوری که قدرت تخریب گلوله را کاملا به وضوح نشان می‌دهد. زمانی که گلوله به دشمن اصابت می‌کند، خورد شدن استخوان، پاره شدن رگ‌ها را با جزئیات کامل نشان می‌دهد. این دوربین را می‌توانید روی تپانچه‌ها و ام اس جی‌ها فعال کنید. شلیک‌های متعدد خود را با حرکت آهسته ببینید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

ایجاد یک بازی گروهی در Sniper Elite 5

شما می‌توانید کاراکتر و لود اوت ( Loadout ) خود را سفارشی سازی کرده و شروع به جمع آوری XP ، مدال‌ها و روبان‌ها کنید. چون در یک مبارزه 16 نفره شرکت می‌کنید بنابراین مهارت‌های تیر اندازی شما به طور دقیق مورد آزمایش قرار می‌گیرد. چنانچه سبک Co-Op بیشتر باشد قادرید با 3 بازیکن دیگر در حالت Survival در مقابل دشمنان خود متحد شوید.

 

منبع:

Sniper Elite 5-Debuts Top of Weekly UK Retail Charts

https://www.pushsquare.com/news/2022/05/uk-sales-charts-92percent-of-sniper-elite-5-sales-are-on-ps5-ps4

Sniper Elite 5