اخیرا جزییات بازی Hogwarts Legacy برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس توسط شرکت وارنر منتشر شد.

 

Hogwarts Legacy

 

شرکت Portkey Games در صفحه پشتیبانی خود اعلام نمود که بازی Hogwarts Legacy روی کنسول های نسل جدید با حالات گرافیکی مختلف و جدیدی ارائه خواهد شد. این حالات شامل performance با نرخ فریم 60 و fidelity با نرخ فریم 30 هستند. باید عنوان کرد که دارندگان تلویزیون های با تکنولوژی نوسازی متغیر یا همان VPR تجربه دیداری بهتری تجربه خواهند کرد.

بازی Hogwarts Legacy اقتباسی از فیلم و کتاب های هری پاتر است که توجه فراوانی به اسطوره شناسی هری پاتر دارد. طبق گفته سازندگان بازی، بازی Hogwarts Legacy زوایایی از داستان هری پاتر را پوشش می دهد که در داستان فیلم و کتاب آن خیلی به آن ها پرداخته نشده است.

شما در هاگوارتز لگسی قدم به بخش‌های مختلف مدرسه هاگوارتز، دهکده هاگزمید و جنگل ممنوعه می‌گذارید. اما محیط‌های دیگری هم در اطراف این مکان‌های آشنا هستند که تازه با عرضه‌ی بازی Hogwarts Legacy می‌توانیم نگاهی درست به آن‌ها داشته باشیم؛ تا در تجربه‌ی تک‌نفره، اکشن، نقش‌آفرینی (RPG)، سوم‌شخص و جهان-باز خلق‌شده توسط استودیو آوالانچ سافتور جلوه‌های بیشتری از جهان جادویی هری پاتر را ببینیم. (زومجی)

 

Hogwarts Legacy

 

همین اواخر بود که شرکت وارنر، سیستم موردنیاز این بازی برای اجرای روی PC ها اعلام کرده بود. روی کامپیوتر به 85 گیگ فضا احتیاج دارد و برای اجرا روی بالاترین عملکرد گرافیکی، سیستم قوی نیازمند است.

این بازی در تاریخ 21 بهمن امسال که مصادف با 10 فوریه 2023 است روی کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس و PC منتشر خواهد شد. نسخه مربوط به PS4 در تاریخ 15 فروردین 1402 (4 اوریل 2023) منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوئیچ نیز در تاریخ 3 مرداد 1402 (25 ژوئیه 2023) منتشر خواهد شد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید