تکنیک های فیفا FIFA پی اس فور PS4

تکنیک های فیفا FIFA پی اس فور PS4

FIFA، از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌ها در سراسر دنیاست که افراد در تمامی سنین از انجام آن لذت می‌برند. پس از نصب بازی ps4، این سوال پیش می‌آید که چگونه تکنیک های FIFA را در PS4 و XBOX یاد بگیریم و مانند حرفه‌ای‌ها بازی کنیم. تکنیک های فیفا پی اس فور به شما کمک می‌کنند تا بتوانید از مهارت‌های گوناگون استفاده کنید و یک بازی لذت‌بخش را تجربه کنید. در پی اس فور باید روی حرکت‌های مهارتی خود بیشتر تمرکز کنید و به انجام دریبل‌های سرعتی، تسلط کافی داشته باشید. در این مقاله از سری مقاله‌های آموزشی دیاکوگیم، ما شما را با قابلیت‌هایی که یک بازیکن حرفه‌ای به آن نیاز دارد، در کنار حرکات اساسی بیشتر آشنا می‌کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

فیلم آموزش تمام تکنیک‌ های FIFA در PlayStation و XBOX

 

بازیکنان حرفه ای از چه قابلیت ‌هایی استفاده می‌کنند؟

دو قابلیت Agile Dribbling و Creative Run می‌توانند به بهبود عملکرد بازیکنان حرفه‌ای به نحو احسن کمک کنند. Agile Dribbling را برای مالکیت توپ باید با فشار دادن دکمه R1 مدنظر داشته باشید. چنانچه شما آمار دربیل خوبی دارید، طبیعتاً از این قابلیت بیشتر استقبال می‌کنید. بازیکنان با فشردن دکمه گفته شده می‌توانند بازیکن توپ را در نزدیکی بدن خود کنترل و مدیریت می‌کند. این چنین در زمان مناسب گل مورد نظر را به ثمر خواهد رساند. این قابلیت برای بازیکنان حرفه ای یک قابلیت ساده نیست.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

Creative Runs یک قابلیت منحصر به فرد دیگر است که شما با کنترل بیشتر می‌توانید دویدن هم‌تیمی خود را در زمان بیشتری کنترل کنید. شما با فشار دادن دکمه‌های L1 / LB و R3 این اختیار را دارید تا بازیکن را در جهت خاصی وادار به حرکت کنید. این چنین توپ در میان زمین بازی هدایت می‌شود و ناگفته نماند که برای آزاد کردن توپ از روی پاس دکمه R3 به پاس حرکت بازیکن کمک می کند. 2 قابلیت گفته شده جزء مهم‌ترین‌ها در تکنیک های فیفا PS4 به شمار می‌آیند.

 

تکنیک‌های FIFA در PS4 و XBOX

 

نحوه تمرین ضربه آزاد در پی اس فور

شما چنانچه فردی تازه وارد هستید، باید مهارت ضربه آزاد خود را با توجه به تکنیک های fifa پی اس فور بیشتر تقویت کنید. برای تمرین ضربه آزاد تنها کافیست در فرصت اصلی به قسمت‌های Set Pieces در Skill Games مراجعه کنید. در این قسمت ضربه‌های درون دروازه و حتی ضربه شلیک شده در کنار بسیاری از موارد دیگری که به آن نیاز دارید را می‌توانید به سادگی برای افزایش مهارت‌های خود انتخاب کنید.

تکنیک های fifa پی اس فور

 

آموزش دریبل زیدانی در فیفا ۲۱

دربیل زدن به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید کنترل بیشتری روی توپ داشته باشید. دکمه‌های L2 / LT + R2 / RT همیشه برای دریبل زدن به کار می‌آیند. لطفاً تکنیک Drag Back (R1 / RB + L Flick) را از یاد نبرید؛ چرا که اگر فضای کافی برای حرکت نداشته باشید، شما را به رفتن به سمت‌های مخالف سوق می‌دهد. در اینجا نسبت به چرخش دستی با سرعت بیشتری روبرو خواهید شد. ما در جدول زیر در اطلاعات جامع‌تری در مورد آموزش دریبل زیدانی در فیفا ۲۱ بیان می‌کنیم. این چنین شناخت بیشتری در مورد تکنیک های FIFA پی اس فور به دست خواهید آورد.

اکشنپلی استیشن PlayStationایکس باکس XBOX
حرکت / دریبل / حمل توپ      LL
محافظت از توپL2LT
حرکات مهارتیRR
حرکات ساده مهارت (فقط فوتبال VOLTA)L2 + R2 + L + Direction   L2 + RT + L + Direction
کلیک های ساده (فقط فوتبالیست VOLTA)   R3 + L + Direction R3 + L + Direction
Taunts (فقط فوتبال VOLTA)L + no direction + R2 Hold DownL + no direction + R2 Hold Down
دو سرعت / دریبل سریع R2 Hold Down + DirectionRT Hold Down + Direction
دو سرعت / دریبل سریعR2 Hold Down + DirectionRT Hold Down + Direction
دو سرعت / دریبل سریعR2 Hold Down + DirectionRT Hold Down + Direction
دریبل آهسته (فقط 11v11)    L2 + R2   LT + RT
دریبل‌های ساده و کاربردی L1 + LLB + L
دریبل StrafeL1 + R1 + LLB + RB + L
دریبل Strafe (Lock Face Angle)R1 Press and Hold + L (Away From Ball)  RB Press and Hold + L (Away From Ball)
Let Ball Run L2 Hold Down + Direction LT Hold Down + Direction
Shield/Jockey         R2 + R + Direction RT + R + Direction
اولین لمس / ضربه بزنید  R2 + no directionRT + no direction
توقف توپL2LT
Jostle (توپ در هوا)  L + no direction + L1L + no direction + LB
توقف و زدن گل  R1 Press and Hold + L (Towards Ball) RB Press and Hold + L (Towards Ball)
اولین لمس DisguisedR1 + R + Direction (Hold) RB + R + Direction (Hold)
تنظیمات Touch        ▢then X + directionX then A + direction
پاس جعلی   ◯then X + direction     ◯then X + direction
شوت جعلی ◯ + ◯ [Timed] B + B [Timed]
پاس ساختگی    L + no direction + R1 Press and HoldL + no direction + RB Press and Hold
Trigger RunL1 LB

 

آموزش پله زدن در فیفا۲۱

به صورت کلی با توجه به تکنیک های فیفا ps4 شما باید برای دریبل زدن ماهرانه در دریبل زدن آهسته، دریبل زدن آرام، محافظت از توپ، حرکت مهارت و حمل توپ مهارت کامل داشته باشید. به همین دلیل، برای دریبل زدن آهسته تنها کافیست که دکمه‌های L2 + R2 / LT + RT را نگه دارید. برای دریبل زدن سریع نیز نگه داشتن R2 / RT توصیه می‌شود، محافظت از توپ با دکمه‌های L2 / LT، انجام حرکت توپ با دکمه R و برای حمل توپ باید از دکمه L استفاده کنید.

 

تکنیک های پیشرفته تر دریبل زدن

تکنیک های فیفا پلی استیشن 4 به صورت پیشرفته نیز با فشردن دکمه‌های خاصی امکان‌پذیر است. برای انجام دریبل رو به بالا باید دکمه‌هایL2 / LT + R2 / RT، به عقب کشیدن دکمه‌هایR1 / RB + L تلنگر، دریبل (Strafe) دکمه‌های (L1 + L / (LB + L، برای انجام Fake PassX سپس A + جهت و سپس X + جهت و  در پایان نیز برای انجام Fake Shot سپس X + جهت و B سپس A + جهت را فشار دهید. تمامی دکمه‌های گفته شده جزء تکنیک‌های پیشرفته بازی به شمار می‌آیند.

تکنیک های فیفا پلی استیشن 4

 

سبک بازی خود را بشناسید

شما با توجه به تکنیک های فیفا پی اس فور باید چیدمان خوبی را با در نظر گرفتن سبک بازی پیاده کنید. در فیفا 21 همیشه مجموعه‌های قابل قبولی در دسترس هستند. استاندارد یک چیدمان عالی ۴-۴-۲ و ۴-۳-۳ است و ۵-۲-۲-۱ و ۳-۵-۲ نیز جزء چیدمان‌هایی هستند که شاید مورد توجه قرار نگیرند. در هر صورت همه چیز به سبک بازی شما مرتبط است.

تکنیک های فیفا پی اس فور

تکنیک های فیفا پی اس فور

 

شوت زدن در فیفا 21

با فشردن دکمه‌های Circle / B شما می‌توانید عملیات شوت کردن را با توجه به تکنیک های FIFA در پی اس فور عملی کنید. دکمه Circle / B یک شوت کاملاً استاندارد را برآورد می‌کند. برای پرتاب‌های ظریف دکمه‌های  R1 / RB + Circle / B بهترین گزینه است. دکمه‌های L1 / LB + Circle / B را چنانچه بفشارید،  می‌توانید چیپ معروفی که همه از آن سخن می‌گویند را انجام دهید. دکمه‌های L1 / LB + R1 / RB + Circle / B  برای پرتاب‌های قدرتمند به شما کمک می‌کنند.

البته ناگفته نماند که توصیه ما این است برای گلزنی اثر بخش از فورواردهای سریع غافل نشوید، اگر پشت سر مدافعین خود بدوید یا جناحین را پایین بکشید، قطعاً راه حمله را هموار کرده‌اید. همه ما می‌دانیم که لیگ برتر، لالیگا، سری A و بوندس لیگا همگی جزء محبوب‌ترین‌ها هستند.

تکنیک های فیفا FIFA پی اس فور PS4

 

سخن پایانی

حقیقتاً در فیفا 21 دریبل زدن موضوع بسیار مهمی است که در جدول ما در مورد آموزش دریبل زدن زیدانی با شما صحبت کرده‌ایم. به هیچ عنوان اگر از حریفان خود عبور نکنید، این قدرت را نخواهید داشت تا به گل برسید. در بین تکنیک های فیفا FIFA پی اس فور PS4 سیستمی به نام  سیستم Active Touch وجود دارد که به شما برای کنترل بیشتر توپ کمک می‌کند. اطلاع از کنترل‌های دریبل FIFA 21 قبل از مرحله پیشرفته بسیار مسئله ضروری به شمار می‌آید. ما حتی به حرکت‌های اساسی در دریبل زدن نیز اشاره کرده‌ایم. این‌گونه است که از بازی خود نهایت لذت را خواهید برد. لازم به ذکر است که این بازی برای کنسول‌های کپی خور شده نیز موجود کی‌باشد و می‌توانید با مراجعه به وبسایت دیاکوگیم، به نصب بازی کپی خور ps4 بپردازید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

چطور میتونم کمکتون کنم ؟