آموزش گرفتن سلاح های مخفی بازی horizon forbidden west

آموزش گرفتن سلاح های مخفی بازی horizon forbidden west

Horizon Forbidden West، از محبوب‌ترین بازی‌های منتشر شده توسط کمپانی Sony Interactive Entertainment می‌باشد که در سال 2022 بطور رسمی عرضه شد. این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس می‌باشد و علاوه بر این، از بهترین بازی های PS5 نیز بشمار می‌رود. در بازی هورایزن فوربیدن وست، گیمر می‌تواند کم کم پیشرفت کند و نیازی به عجله برای یک شبه قدرتمند شدن، نیست. به دلیل این که این عنوان بازی جهان باز است، می‌توانید با جستجو کردن نقشه بازی نسبت به پیدا کردن سلاح‌ها، زره‌های قدرتمند و آیتم‌های کاربردی و خاص، اقدام کنید تا با آمادگی کامل به مبارزه با دشمنان خود بروید. در این مطلب به معرفی سلاح‌ های مخفی بازی horizon می‌پردازیم.

 

سلاح های مخفی بازی horizon forbidden west

Wings of The Ten

اسلحه Wings of The Ten، یک نارنجک‌انداز است که می‌تواند به واسطه توپ‌های مختلفی که پرتاب می‌کند، صدمه سنگینی به دشمن وارد نماید. برای دریافت این سلاح شما باید مرحله Seeds of the Past و The Kulrut را طی کرده باشید تا بتوانید مرحله را آغاز کنید.

نحوه آزادسازی: در قسمتی از نقشه که جزو قبیله تناکت است، می‌توانید شخصی را ببینید که در حال دست و پنجه نرم کردن با یک ماشین است. شما می‌بایست 12 جعبه سیاه رنگ را برای او پیدا کنید؛ این جعبه‌ها در سراسر نقشه بازی پراکنده شده‌اند. بعد از پیدا کردن تمام این جعبه‌ها، شما می‌توانید آن‌ها را به شخص مورد نظر داده و اسلحه را تحویل بگیرید.

 

سلاح‌ های مخفی بازی horizon forbidden west

 

The Skykiller

یکی از آخرین سلاح‌هایی که به بازی اضافه شده، پرتاب کننده‌های نیزه هستند. این اسلحه به محض پرتاب نیزه و برخورد آن با دشمن، صدمه بسیار سنگینی وارد می‌کند؛ با گذشت چند ثانیه، نیزه‌ها منفجر می‌شوند و صدمه‌ بیشتری به دشمنان وارد می‌شود. اسلحه The Skykiller توانایی خوبی برای مقابله با دشمنان بزرگ دارد. صدمات سنگینی به آن‌ها وارد می‌کند که این صدمات با آزادسازی مهارت‌های پرتاب نیزه ایلوی، حتی بیشتر هم می‌شود.

نحوه آزادسازی: برای آزادسازی این سلاح باید در ابتدا مرحله The Wings of The Ten را تمام کرده باشید. سپس با رفتن به سن فرانسیسکو و سوار شدن بر کشتی کوئن‌ها، می‌توانید این ماموریت را دریافت کنید. شما می‌بایست تمام موارد خواسته شده را پیدا کرده و در بازگشت این سلاح عالی را تحویل بگیرید.

 

سلاح های بازی horizon forbidden west

 

The Sun Scourge

برای دریافت کمان The Sun Scourge، می‌بایست تمامی کمپ‌های شورشیان را تسخیر کنید. البته دقت داشته باشید که کمپ‌های شورشیان با پایگاه‌های آن‌ها متفاوت است. Rebel Camp ها به مراتب بزرگ‌تر از Rebel Outpostها هستند.

در این بازی دو نوع کمان لجندری وجود دارد که تیرهای مختلفی را پرتاب می‌کنند. یکی از آن‌ها Death Seeker’s Shadow است که در ادامه مقاله به آن اشاره می‌کنیم و دیگری کمان The Sun Scourge نام دارد. برای آزادسازی این سلاح شما باید تمام کمپ‌های شورشیان را تسخیر کنید. البته نکته قابل ذکر این است که پایگاه شورشیان با کمپ آن‌ها فرق دارد؛ کمپ‌ها بزرگ‌تر و سخت‌تر از پایگاه‌ها هستند.

نحوه آزادسازی: در نقشه بازی 6 کمپ شورشیان قرار دارد که 5 عدد از آن‌ها را می‌توان بدون انجام کار خاصی تسخیرکرد. بعد از این که 5 کمپ را تسخیر کردید، باید به پیش Erend رفته و با او صحبت کنید تا مکان کمپ 6 روی نقشه نمایان شود. در آخر با کشتن آخرین دشمن درون کمپ و لوت کردن جنازه او، این اسلحه را دریافت کنید.

 

سلاح های مخفی بازی horizon forbidden west

 

Death Seeker’s Shadow

کمان Death Seekers Shadow یکی از دو کمان شکاری قدرتمند بازیHorizon Forbidden West به حساب می‌آید. این سلاح توانایی این را دارد که با شلیک انواع تیر‌های الکتریکی و سوراخ کننده، تمام ماشین‌های بازی را در کم‌ترین زمان ممکن از پا در بیاورد. برای آزادسازی این سلاح باید مرحله‌ای به نام The Kulrut را تمام کرده باشید و آرنای بازی را فعال کنید.

نحوه آزادسازی: بعد از اینکه مرحله نام برده شده را تمام کردید، می‌توانید با برگشتن به آرنا و جمع‌آوری آیتم‌های لازم، آرنا را تعمیر و از آن استفاده کنید. در صورتی که در زمان معین تمامی دشمنان را شکست بدهید، به شما مدال‌هایی تعلق می‌گیرد که می‌توانید با جمع‌آوری این مدال‌ها اسلحه را خریداری کنید.

 

سلاح های مخفی بازی هورایزن فوربیدن وست

 

Ancestor’s Return

سلاح Ancestors Return، جزء سلاح‌‌هایی است که به تازگی به بازی اضافه شده‌ و عملکرد عالی از خودش نشان داده‌اند. این سلاح توانایی این را دارد که به واسطه پرتاب انواع دیسک از قبیل سمی، سوراخ کننده و الکتریکی، صدمات سنگینی را به دشمنان وارد کند. یکی دیگر از ویژگی‌‌های این سلاح این است که اگر دیسک پرتاب شده به دشمن برخورد کند، دیسک کمانه کرده و چندین بار دیگر نیز به دشمن صدمه وارد خواهد کرد. یکی از دیگر ویژگی‌های جالب این سلاح، این است که در صورتی که دیسک‌ها پس از شلیک در جهت درستی قرار بگیرند، دیسک پس از برخورد به دشمن به سمت ایلوی بر می‌گردد و می‌توان از آن دوباره استفاده کرد.

نحوه آزادسازی: برای آزادسازی این سلاح قدرتمند، باید مرحله Seeds of the Past تمام کرده تا توانایی راحت شدن از شر گل‌های فلزی را داشته باشید؛ بعد به پیدا کردن توپ‌هایی به نام Relic Ruins در ساختمان‌های قدیمی مشغول شوید.

برای دسترسی به یکی از Relic Ruin باید مرحله Faros Tomb آغاز کنید تا بتوانید به مکان این توپ دسترسی پیدا کنید. بعد از این که 8 توپ را جمع‌آوری کردید، به پیش Stemmur رفته و با او صحبت کنید تا شما را به دنبال آخرین توپ بفرستد. پس از تحویل آخرین گوی می‌توانید این سلاح قدرتمند را دریافت کنید.

 

سلاح های مخفی هورایزن فوربیدن وست

 

Tinker’s Pride

سلاح Tinkers Pride یکی از بهترین تله گذار‌های بازی است. این سلاح از سه نوع تله برای نابودسازی دشمنان انسان و ماشین بهره می‌برد. نصب تله با این سلاح راحت بوده فقط کافی است دو نقطه را انتخاب کرده و آن‌ها را با سیم به هم وصل کنید. این سلاح در زمانی که تحت محاصره دشمنان هستید یا قصد فرار را دارید گزینه عالی برای انتخاب است.

نحوه آزادسازی: برای دریافت این سلاح باید تمامی مراحل آموزشی بازی را تمام کنید و در همه‌ آن‌ها امتیاز کامل را دریافت کنید. نکته قابل ذکر این است که برخی از Training Ground توانایی Override کردن ماشین‌ها را لازم دارند که قبل از انجام دادن آن‌ها باید IOTA Cauldro تمام کرده باشید تا توانایی کنترل ماشین مورد نظر خود را داشته باشید.

 

سلاح های بازی هورایزن فوربیدن وست

 

Carja’s Bane

Carjas Bane یک نوع سلاح است که به تازگی به بازی اضافه شده و شکلی مشابه کمان‌های کوچک دارند. از آن‌ها برای درگیری‌های نزدیک استفاده شده و به نام کمان مبارز شناخته می‌شوند. این کمان‌ها صدمه کمی به دشمن وارد می‌کنند؛ اما سرعت شلیک بسیار بالایی دارند و به همین دلیل اسلحه‌ای عالی برای مبارزه نزدیک هستند. این کمان اصلاً برای درگیری‌های دور مناسب نخواهند بود؛ چرا که این کمان برد کمی دارد. این کمان توانایی استفاده از دو تیر عادی و آتیشن را نیز دارد.

نحوه آزادسازی: مراحلی که برای دریافت این سلاح طی خواهید کرد یکی از بهترین تجربه‌ها در کل بازی است. زمانی که دنبال دریافت پوسایدن هستید، به محض این که از مقر اصلی خارج شدید، می‌توانید افرادی را ببینید که در حال مسابقه دادن هستند. با دنبال کردن آن‌ها قادر هستید تا محلی که در آن مسابقات برگذار می‌شود را پیدا کنید. البته این یک سوارکاری عادی و دوستانه نیست و شما باید با استفاده از تیر و کمان رقیب‌های خود را از پای درآورده و از آن‌ها جلو بزنید.

چهار پیست موجود در بازی هیچ محدودیت از نظر لول نداشته و بازیکن می‌تواند در هر زمانی از آن‌ها لذت ببرد. این مسابقات علاوه بر این که لذت‌بخش و گاهی هم اعصاب خردکن هستند، از داستانی زیبا نیز برخوردارند. شما می‌توانید با اول شدن در تمام مسابقات این کمان را از درون صندوقچه دریافت کنید.

 

سلاح های هورایزن فوربیدن وست

 

The Blast Forge

سلاح The Blast Forge را نمی‌توان در دسته کمان‎ها قرار داد؛ اما اگر بخواهیم آن را دسته‌بندی کنیم، بیشتر به ماشین‌گانی شباهت دارد که به جای شلیک گلوله، تیرهای چوبی شلیک می‌کند. این سلاح توانایی شلیک انواع تیر منفجرشونده و سوراخ کننده را دارد. این سلاح در دسته لجندری است؛ اما استفاده آن بسیار کم بوده و تنها می‌توان گفت برای تکمیل کردن ست سلاح‌هایتان کاربرد دارد.

نحوه آزادسازی: برای دریافت این سلاح باید به آرنا بروید و مدال جمع‌آوری کنید. بعد از به اتمام رساندن مرحله The Kulrut به Maw of Arena باز گردید و مشغول مبارزه شوید تا بتوانید این ماشین گان کاملاً کاربردی را دریافت کنید.

نکته: رقابت در آرنا در درجات سختی بالا، بسیار سخت و دشوار است؛ به دلیل این که سلاح‌های شما در ابتدا بسیار ضعیف هستند. می‌توانید برای دریافت بهترین سلاح‌ها در ابتدای بازی سختی بازی را پایین بیاورید تا دشمنان در سریع‌ترین زمان ممکن از پا دربیایند و شما هم به سرعت به کسب مدال بپردازید.

 

سلاح‌ های مخفی بازی horizon forbidden west

 

Forgefall

با استفاده از کمان Forgefall، می‌توان تیرهای سوراخ کننده و دو نوع از تیرهای پلاسمایی شلیک کرد .این سلاح کمانی دور زن و قدرتی است و قدرت آن بسیار بیشتر از کمان Death Seekers Shadow خواهد بود. قابل ذکر است که از این کمان می‌توان در فواصل نزدیک هم استفاده کرد؛ اما به دلیل کند کشیده شدن زه کمان، شما باید مقداری از دشمن دور باشید تا توانایی یک شلیک دقیق را از دست ندهید. این کمان توانایی شلیک دو نوع تیر پلاسمایی و سمی را نیز دارد.

در بازی توضیحات خاصی در مورد تیر‌های پلاسمایی داده نشده، اما این تیرها وقتی به دشمن اصابت می‌کنند با گذشت چند ثانیه شارژ شده و منفجر می‌شوند. شما می‌توانید بعد از شلیک این تیر‌ها تیرهای سوراخ کننده را هم شلیک کنید تا در زمان انفجار جان دشمن پایین‌تر باشد و دشمن از پا دربیاید.

نحوه آزادسازی: روش دریافت این کمان هم مثل اکثر سلاح‌های گفته شده مربوط به آرنا است. بعد از طی کردن مراحل آرنا و دریافت مدال، می‌توانید جهت خرید کمان اقدام کنید؛ به همین دلیل شما باید حداقل تا مرحله ‌The Kulrut را تمام کرده باشید تا بتوانید این کمان را دریافت کنید.

 

سلاح‌ های مخفی بازی horizon forbidden west

 

 

سخن پایانی

در این مقاله از دیاکوگیم سعی شد تا شما را با بهترین سلاح‌ های مخفی بازی horizon forbidden west آشنا کنیم. این بازی به معنی واقعی کلمه، یک شاهکار هنری است. اگر سلاح مخفی دیگری می‌شناسید که در این مقاله نام برده نشده لطفاً در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

چطور میتونم کمکتون کنم ؟