پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور

پرفروش ترین بازی های پی اس فور

بسیاری از افرادی که به تازگی کنسول PS4 را خریداری کرده‌اند، به دنبال نصب بازی روی آن هستند. اما نمی‌دانند که باید چه بازی را نصب کنند. در این مقاله به معرفی پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور پرداخته‌ایم. اگر شما نیز جزء کسانی هستید که با بازی‌های پلی استین 4 آشنایی ندارید، اما میخواهید بهترین بازی‌ها را نصب کنید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بازی God of War

بازی God Of War

خدای جنگ یک بازی ویدئویی اکشن – ماجراجویی است که در سال 2018 برای PS4 عرضه شد. این بازی  با فروش 19.5 میلیون نسخه جزء پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور می‌باشد که توسط استدیو سنتا مونیکا توسعه یافته است. در ادامه درباره داستان بازی و روند آن توضیح می‌دهیم.

داستان بازی

برای نخستین بار، در این مجموعه دو شخصیت اصلی وجود دارد: کریتوس و آترئوس. کریتوس، خدای جنگ سابق یونان، بعد از شکست خدایان الیمپیوس، با پسرش آترئوس در اسکاندیناوی باستان در قلمرو میدگارد زندگی می‌کند. کریتوس بعد از سوزاندن بدن همسر دومش فای یعنی مادر آترئوس، به پسرش مهارت شکار و بقا را آموزش می‌دهد. سپس کریتوس و آترئوس سفر خود را برای تحقق آخرین خواسته فای آغاز می‌کنند. خواسته فای همسر او، پخش کردن خاکستر او در بلندترین قله در نه قلمرو بود. آن‌ها در طول سفر خود با هیولاها و خدایان دنیای نورس روبه‌رو می‌شوند.

روند بازی خدای جنگ

روند بازی

تا کنون بازی خدای جنگ، در سری‌های مختلف تولید شده است. اما همانطور که گفتیم نسخه عرضه شده این بازی در سال 2018 توانست به پرفروش‌ترین بازی PS4 تبدیل شود. روند این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین متفاوت بوده و حتی میتوان گفت بازی به طور کامل بازسازی شده است. برای مثال خود کریتوس نسبت به قبل ظاهر آرامتری داشته و پیرتر شده است. در سلاح‌های او دو تیغ آشوب که در تمامی نسخه‌های قبل اسلحه‌های اصلی او بودند نیز دیده نمی‌شود به جای آن یک تبرزین جادویی و قدرتمند جای آن را گرفته‌است. بر خلاف نسخه‌های قبلی که قابلیت بازی چندنفره را داشت، این نسخه تنها دای حالت تک نفره می‌باشد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

همانطور که گفتیم یکی از ابزارهای جدید کریتوس تبرزن جادویی به نام لویاتان است. این ابزار قادر است با عناصر مختلف جادوهای مختلف ترکیب شده و  به سمت دشمنان پرتاب شود. همچنین کریتوس می‌تواند تبر خود را به سمت دشمنان پرت کرده و آن را به سمت خودش بازگرداند. ابزار دیگر کریتوس، سپر است. زمانی که کریتوس از سپر استفاده نمی‌کند، آن را روی ساعد چپش به عنوان زره قرار می‌دهد.

بازی خدایان جنگ، دارای جهانی نیمه باز بوده و بازیکن می‌تواند به محیط‌های قبلی رفته و رازهای مخفی را کشف کند. با اینکه کریتوس تنها نقشی است که آن را می‌توان کنترل کرد، اما در بعضی از بخش‌ها میتوان از آتروئوس نیز استفاده نمود. در این زمان یک دکمه وجود دارد که با فشردن آن، آتروئوس یک کار خاص انجام می‌دهد. برای مثال زمانی که کریتوس به کمک نیاز داشته باشد، آترئوس دستور دهد تا به دشمن شلیک کند یا اینکه روی سر دشمن بپرد و او را برای لحظاتی گیج کند. در ابتدا آترئوس تاثیر کمی روی دشمن دارد اما بعدها با افزایش قدرت آن می‌توان آسیب ضربات را افزایش داد.

 

بازی Minecraft

بازی ماینکرفت یکی دیگر از پروفروش‌ ترین بازی‌ های PS4 است. حدود 17 میلیون نسخه از این بازی فقط برای پی اس فور به فروش رفته است. در ماینکرافت، کاربران در یک فضای سه بعدی قرار گرفته و زمینی بی نهایت را جستجو کرده تا مواد اولیه، ابزارها و وسایل را کشف یا استخراج کنند. سپس با این ابزار می‌توانند سازه‌های مختلف و متفاوتی بسازند.

 

روند بازی

بازی دارای دو شخصیت اصلی به نام استیو و الکس است. البته بازیکنان می‌توانند پوسته خود را تغییر دهند.

بازی تک نفره ماینکرفت، حالت‌های متفاوتی دارد که در ادامه به سه حالت آن اشاره می‌کنیم:

  • حالت بقا: در این حالت شما باید منابع را جمع آوری کرده و ساخت و ساز کنید. از طرفی به دنبال کشتن اندر راگون که باس آخر بازی است، بروید. در صورت مرگ می‌توانید دوباره زنده شده و به دنبال وسایلتان بگردید.
  • حالت هاردکور: این حالت تقریبا شبیه به بقا است. اما قوانین سختگیرانه‌تری داشته و در صورتی که بمیرید، دیگر نمی‌توانید زنده شوید.
  • حالت خلاق: در این حالت شما نه کشته می‌شوید و نه گرسنه. هدف حالت خلاق ساخت و ساز است. در نتیجه به منابع نامحدودی از همه وسایل برای ساخ و ساز دسترسی خواهید داشت.

علاوه بر بازی تک نفره، می‌توانید به صورت چند نفره نیز بازی کنید. برای این کار سرورهای بسیاری وجود دارند که شما با پیوستن به آنها می‌توانید این بازی را انجام دهید.

موجودات بازی

  • در طول بازی با موجودات گوناگونی مواجه خواهیدشد که به آن‌ها ماب می‌گویند. ماب‌ها به سه گروه دسته بندی می‌شوند:
  • ماب‌های منفی: این ماب‌ها در هر حالتی به شما حمله کرده و قصد کشتن شما را دارند.
  • ماب‌های مثبت: این ماب‌ها می‌توانند به شما کمک کنند. مثلاً به شما اجناس بفروشند یا از شما محافظت کنند.
  • ماب‌های متغیر: این ماب‌ها با توجه به رفتار شما می‌توانند به ماب‌های مثبت یا منفی تبدیل شوند.

 

بازی uncharted

بازی Uncharted 4: A Thief’s End

بازی آنچارتد4 با فروش 16 میلیون نسخه، توانسته به یکی از پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور تبدیل شود. این بازی در سال 2016 برای PS4 تولید و عرضه شد. آنچارتد4، یک بازی در سبک ویدئویی و اکشن است. در این بازی نیتن دریک به همراه برادرش به دنبال گنجی هستند. اما فرد دیگری به نام ریف نیز به دنبال این گنج است …

 

روند بازی

آنچارتد ۴ یک با شیوه روایت و دید سوم شخص است. بازیکن می‌تواند نیتن دریک را کنترل کرده و کارهایی مانند پریدن، دویدن، شنا، بالارفتن و عبور از لبه‌های دیوار، تاب خوردن توسط طناب با استفاده از قلاب و اجرای حرکات آکروباتیک را انجام دهد. در این مجموعه دریک می‌تواند از سلاح‌های مختلفی مانند تفنگ تهاجمی، اسلحه دستی و نارنجک استفاده کرده و به طور مستقیم وسایل نقلیه را کنترل کند.

 

بازی Marvels Spider Man

بازی Marvels Spider Man

مرد عنکبوتی مارول یکی دیگر از پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور است. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی است. بازی مرد عنکبوتی به طور انحصاری برای پی اس 4 ساخته شده است. داستان این بازی حول محور شخصی به نام پیتر پارکر جوان 23 ساله‌ای است که به عنوان یک دانشمند در کنار دکتر آتو اکتاویوس کار می‌کند. البته 8 سال است که پیتر در نقش مرد عنکبوتی است و به عنوان محافظ شهر نیویورک نقش خود را ایفا کرده‌است.

اکتاویوس که پیتر در کنار او کار می‌کند، به دنبال ساخت چهار شاخک مکانیکی است که از پشت وی کار می‌کنند و از طریق رابط عصبی کنترل ذهنی می‌شوند. پس از مدتی این اندام‌ها باعث میشود تا دکتر  اکتاویوس به یک شخص شرور تبدیل شده و سایر دشمنان مرد عنکبوتی را آزاد کند. این دشمنان که  کرکس، الکترو، راینو، اسکورپیون و همچنین مستر نگاتیو هستند به اتحاد اکتاویوس درآمده و قصد دارند تا نیویورک را نبود کنند…

Marvels Spider Man

روند بازی

این بازی به حالت جهان باز می‌باشد. با توجه به توضیحات سایت ویکی پدیا در خصوص قابلیت‌های شخصیت اصلی این بازی: ” شخصیت اصلی قابل بازی، ابرقهرمان مرد عنکبوتی است،که می تواند با پریدن در جهان حرکت کند، با استفاده از تیراندازهای خود، تارهایی را شلیک کند که به او اجازه می دهد بین ساختمان ها تاب بخورد، در امتداد دیوارها بدود و به طور خودکار از روی موانع بپرد. بازیکن دقیقاً می تواند تارها را هدف قرار دهد تا خود را به سمت نقاط خاص بکشاند.”

مرد عنکبوتی چندین لباس داردبسیاری از لباس‌ها توانایی‌های ویژه‌ای را ارائه می‌کنند که می‌توانند به مبارزه کمک کنند، مانند افزایش فوکوس، کاهش جاذبه، افزایش مخفی کاری، آسیب‌ناپذیر کردن بازیکن و آزاد کردن یک پالس الکترومغناطیسی برای از کار انداختن سلاح‌های دشمن.

 

بازی Horizon Zero Dawn

بازی Horizon Zero Dawn

بازی هورایزن زیرو داون با فروش 10 میلیون نسخه توانست در لیست پرفروش‌ ترین بازی‌‌ های پی اس فور قرار بگیرد. شخصیت اصلی بازی، دختری به نام الوی است. این شخصیت یک شکارچی و تیرانداز ماهری است  که در جهانی با ساکنین مرموز که موجودات مکانیکی هستند، به کاوش می‌پردازد.

داستان بازی در دهه 31 میلادی اتفاق می‌افتد. در این زمان نسل بشر سقوط کرده و جهان در سلطه موجودات شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. در این بازی چندگونه سلاح گرم وجود دارد. راه‌های مختلفی از جمله کارگذاری تله‌های چاشنی‌دار، تیراندازی به سمت دشمنان توسط کمان، استفاده از مواد منفجره، مبارزات تن‌به‌تن و همچنین سیستم کشتن به صورت بی‌سروصدا و در خفا برای از بین بردن دشمنان وجود دارد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

نصب پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور

در این مقاله به پرفروش‌ ترین بازی‌ های PS4 اشاره کردیم. اگر به دنبال نصب این بازی‌ها هستید، می‌توانید به فروشگاه دیاکو گیم مراجعه کنید. خدمات این فروشگاه شامل نصب بازی PS4 و تعمیرات دسته بازی PS4 و نصب بازی PS4 کپی خور می‌باشد. بنابراین اگر می‌خواهید پرفروش‌ ترین بازی‌ های پی اس فور را بدون هیچ مشکلی روی کنسول پلی استیشن 4 نصب کنید، حتما با کارشناسان این فروشگاه تماس بگیرید.

چطور میتونم کمکتون کنم ؟