چگونه در PS4 اکانت بسازیم؟

چگونه در پی اس فور اکانت بسازیم؟

ساخت اکانت پلی استیشن

ساخت اکانت پی اس فور، اولین اقدامی است که باید پس از خرید کنسول‌تان برای نصب بازی ps4، آن را انجام دهید. برای اینکه بتوانید از تمامی امکانات پی اس فور خود استفاده کنید، به یک اکانت PSN، نیاز خواهید داشت. ساخت این حساب کاربری، کاری ساده است، اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، برای مردم ایران قدری پیچیدگی خواهد داشت. دیاکو گیم در ادامه شما را با مراحل ساخت اکانت پی اس 4، آشنا می‌کند.

ویدیوی مراحل ساخت اکانت PSN

مراحل ساخت اکانت PSN

1.   روشن کردن کنسول

پیش از انجام هر چیز باید playstation خود را روشن کنید. پس از فشردن دکمه PS در وسط کنترلر، دسته دوال‌شاک را فعال کرده و گزینه New User را انتخاب کنید.

2.   ساخت یک حساب کاربری جدید

با انتخاب گزینه Create A User، کار خود را برای ساخت یک اکانت جدید، آغاز کنید. توجه داشته باشید که می‌توانید به عنوان مهمان هم از کنسول خود استفاده کنید؛ اما در زمان Log Out، تمامی اطلاعات ذخیره شده شما از بین خواهد رفت. در مرحله بعد با شرایط گفته شده در User Agreement، موافقت کنید.

ساخت-یک-حساب-PSN

3.   لینک کردن حساب شبکه پلی استیشن

در صورتی که از قبل یک حساب پلی استیشن 3 یا PS Vista دارید، می‌توانید از بخش Sign In برای ورود به حساب خود استفاده کنید؛ اما در صورتی که فاقد این حساب‌ها هستید، باید برای ساخت حسابی جدید، اقدام کنید.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

ساخت یک حساب PSN جدید

در صورتی که از قبل حساب PSN ندارید، می‌توانید با زدن دکمه Create an Acount، برای ساخت آن اقدام کنید. در زمان پر کردن فرم توجه داشته باشید که حتماً کشور خود را United States و زبانتان را انگلیسی وارد کنید تا به مشکل برنخورید. در قسمت State/Province، شهر خود را Florida انتخاب کرده و کد 32118 را به عنوان کد پستی خود وارد کنید. گاهی ممکن است که پلی استیشین بخواهد برای شما ایمیل Verify ارسال کند؛ در چنین مواردی پس از دریافت ایمیل با کلیک بر Verify، حساب خود را فعال‌سازی کنید.

در این مرحله باید یک ID آنلاین برای خود انتخاب کنید. توجه کنید که دیگر کاربران پلی استیشن شما را با این نام مشاهده خواهند کرد. پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی خود، می‌توانید فیسبوکتان را به این حساب، متصل کنید. پس از شخصی‌سازی تنظیمات حریم شخصی و اجتماعی، باید شرایط Terms of Service and User Agreement را بپذیرید.

ساختن-ID-آنلاین

ثبت نام در پلی استیشن پلاس ( اختیاری)

در صورتی که به خرید سرویس پلی استیشن پلاس علاقه دارید، در این مرحله می‌توانید برای خرید آن اقدام کنید. با داشتن این سرویس به بسیاری از پیشنهادات و بازی‌های رایگان پلی استیشن دسترسی خواهید داشت و می‌توانید به همراه دوستانتان به انجام بازی‌های آنلاین بپردازید. هزینه سرویس پلی استیشن پلاس به شرح زیر است.

  • ۴۹٫۹۹ دلار برای یک سال
  • ۱۷٫۹۹ دلار برای سه ماه
  • ۹٫۹۹ دلار برای یک ماه

ثبت-نام-در-پلی-استیشن-پلاس

کنسول خود را به عنوان دستگاه PS4 اصلی خود انتخاب کنید

با انتخاب کنسول پلی استیشن فور به عنوان دستگاه PS4 اصلی خود، به این دستگاه اجازه می‌دهید تا با ضبط صدا و تصویر شما، شما را به عنوان صاحب اصلی خود شناسایی کرده و به محض رویت شما وارد حساب کاربری‌ تان شود.

اضافه کردن اطلاعات چهره تان به پلی استیشن (اختیاری)

در این مرحله به دستگاه پلی استیشن فور خود آموزش خواهید داد تا شما را از روی چهره شناسایی کند.

سخن پایانی
در این مطلب سعی شد تا به صورت گام به گام، روش ساخت حساب کاربری در پلی استیشن 4 را به شما آموزش دهیم. در صورتی که قصد خرید و نصب بازی ps4 کپی خور را دارید، می‌توانید سری به سایت  diakogame.com زده و از خدمات بینظیر ما بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

1. آیا بدون داشتن اکانت PSN می توان بازی کرد؟

خیر، برای بازی کردن در پلی استیشن حتما باید اکانت PSN داشته باشید.

2. آیا می توان به عنوان یوزر مهمان به پلی استیشن وارد شد؟

شما می‌توانید به عنوان مهمان هم از کنسول خود استفاده کنید؛ اما در زمان Log Out، تمامی اطلاعات ذخیره شده شما از بین خواهد رفت.

3. آیا داشتن پلی استیشن پلاس الزامیست؟

خیر، داشتن این سرویس اختیاری می باشد.

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

یک قدم تا نصب بازی فاصله دارید

همین حالا اقدام به درخواست نصب بازی از طریق راه های ارتباطی زیر کنید 

چطور میتونم کمکتون کنم ؟